Obsługa konferencji i wydarzeń.

Szkolenia i warsztaty.

Zdjęcia dla 

restauracji, kawiarni 
i hoteli.

Scenografia stylizacja planów zdjęciowych.

Sesje zdjęciowe  dla marek food & lifestyle.

Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem w stylizacji planów zdjęciowych przy tworzeniu i produkcji zdjęć kulinarnych i wizerunkowych.

Od blisko piętnastu lat profesjonalnie zajmujemy się fotografią i produkcją sesji zdjęciowych oraz materiałów i treści marketingowych (mamy doświadczenie zarówno po stronie klienta, jak i zespołu produkcyjnego). Realizujemy sesje zdjęciowe: stylizowane, reklamowe i produktowe (packshot). 

Z przyjemnością podejmiemy się realizacji zdjęć wyjątkowych miejsc, które pomagają się zrelaksować i przestrzeni, w których powstaje wyśmienite jedzenie. Zapraszamy do współpracy restauratorów, właścicieli kawiarni, coctail barów i klubów. Zadbamy, aby nasze zdjęcia oddały klimat przestrzeni. Realizujemy sesje do menu (zdjęcia aranżowane i fotografie produktów na jednolitym tle), tworzymy portfolio zdjęć do wykorzystania w PR i komunikacji w social media oraz kampaniach tradycyjnych. 

 

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z zakresu tworzenia treści wizualnych. Zapraszamy na konsultacje indywidualne (1:1) w tematach takich jak praca na  planie, stylizacja i realizacja sesji oraz postprodukcja. Organizujemy także warsztaty zdjęciowe dla pracowników firm. 

Nasze wieloletnie doświadczenie reporterskie pozwala nam świadomie być tam, gdzie dzieją się rzeczy najważniejsze. Wiemy, jak niezauważenie i z wyczuciem fotografować kluczowe momenty, ale i zadbać o najdrobniejsze szczegóły.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a to niektóre pozycje z naszej oferty: 

- możemy zaproponować koncepcję kampanii, zdjęć i materiałów graficznych (print & digital) dla marek food & lifestyle 

- całościowo wyprodukować sesję zdjęciową (we własnym studio, u klienta lub lokalizacji, którą wyszukamy; stylizujemy potrawy i produkty, aranżujemy plany zdjęciowe, zapewniamy modeli i profesjonalny zespół obsługi planu)

- realzujemy zdjęcia: sesje kulinarne i reklamowe, portrety i zdjęcia zespołów, reportaże z wydarzeń

- możemy także stworzyć wszystkie potrzebne do kampanii materiały graficzne – z wykorzystaniem zdjęć zrealizowanych przez nas lub zdjęć nam powierzonych.

 

Można nam zaufać na każdym etapie, zajmujemy się też stroną formalną produkcji sesji.

e-mail: ok@fotystory.pl

FOTY & STORY - all rights reserved

Polityka prywatności