FOTY & STORY - all rights reserved

Polityka prywatności

 

e-mail: ok@fotystory.pl

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a to niektóre pozycje z naszej oferty: 

- możemy zaproponować koncepcję kampanii, zdjęć i materiałów graficznych (print & digital) dla marek food & lifestyle 

- całościowo wyprodukować sesję zdjęciową (we własnym studio, u klienta lub lokalizacji, którą wyszukamy; stylizujemy potrawy i produkty, aranżujemy plany zdjęciowe, zapewniamy modeli i profesjonalny zespół obsługi planu)

- realzujemy zdjęcia: sesje kulinarne i reklamowe, portrety i zdjęcia zespołów, reportaże z wydarzeń

- możemy także stworzyć wszystkie potrzebne do kampanii materiały graficzne – z wykorzystaniem zdjęć zrealizowanych przez nas lub zdjęć nam powierzonych.

 

Można nam zaufać na każdym etapie, zajmujemy się też stroną formalną produkcji sesji.

Nasze wieloletnie doświadczenie reporterskie pozwala nam świadomie być tam, gdzie dzieją się rzeczy najważniejsze. Wiemy, jak niezauważenie i z wyczuciem fotografować kluczowe momenty, ale i zadbać o najdrobniejsze szczegóły.

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z zakresu tworzenia treści wizualnych. Zapraszamy na konsultacje indywidualne (1:1) w tematach takich jak praca na  planie, stylizacja i realizacja sesji oraz postprodukcja. Organizujemy także warsztaty zdjęciowe dla pracowników firm. 

Z przyjemnością podejmiemy się realizacji zdjęć wyjątkowych miejsc, które pomagają się zrelaksować i przestrzeni, w których powstaje wyśmienite jedzenie. Zapraszamy do współpracy restauratorów, właścicieli kawiarni, coctail barów i klubów. Zadbamy, aby nasze zdjęcia oddały klimat przestrzeni. Realizujemy sesje do menu (zdjęcia aranżowane i fotografie produktów na jednolitym tle), tworzymy portfolio zdjęć do wykorzystania w PR i komunikacji w social media oraz kampaniach tradycyjnych. 

 

Od blisko piętnastu lat profesjonalnie zajmujemy się fotografią i produkcją sesji zdjęciowych oraz materiałów i treści marketingowych (mamy doświadczenie zarówno po stronie klienta, jak i zespołu produkcyjnego). Realizujemy sesje zdjęciowe: stylizowane, reklamowe i produktowe (packshot). 

Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem w stylizacji planów zdjęciowych przy tworzeniu i produkcji zdjęć kulinarnych i wizerunkowych.

Sesje zdjęciowe  dla marek food & lifestyle.

Scenografia stylizacja planów zdjęciowych.

Zdjęcia dla 

restauracji, kawiarni 
i hoteli.

Szkolenia i warsztaty.

Obsługa konferencji i wydarzeń.